Inteligentní pohyb jako lék pro tělo i duši

Odstraňte chybné pohybové návyky a naučte se používat své tělo správně po zbytek svého života. Nabízíme živé i online lekce založené na nejnovějších poznatcích z fyzioterapie a rehabilitace.

Online kurzy

Pilates z pohodlí domova, na dovolené, zkrátka odkudkoli.

Remedy studio

Pilates s osobním přístupem, cvičíme ve skupinách po 7 lidech, vhodné pro každého.

Online kurzy Pilates

Online lekce, které si pustíte v pohodlí Vašeho domova, kanceláře nebo kdekoli jinde. Kurzy jsou zaměřeny na inteligentní a zdravý pohyb a jsou natáčeny v různých prostředích s jedinečnou atmosférou.

N

Lepší držení těla

N

Funkční a pevný střed těla

N

Zdravé pohybové návyky

Remedy studio

Změňte prostředí a přijďte si zacvičit do našeho Pilates studia v Poděbradech. Lekce jsou vhodné pro každý věk i postavu. Cvičíme ve skupinách po 7 lidech.

N

Osobní přístup během cvičení

N

Všechny pomůcky máme připravené

N

Pohodová atmosféra studia

Ohlasy našich klientů

Online pilates je pro mě jako matku dvou malých dětí ideální možnost, jak se chvíli věnovat sobě… zastavit se… protáhnout se… Z velké nabídky videí si vyberu délku cvičení a to, co mi právě vyhovuje… co potřebuji protáhnout nebo posílit. Udržuji si pružnost a formování postavy.

Eva K.

Výživová poradkyně

Díky Míše jsem zjistila, jak správně vstávat z postele a že není dobré přenášet váhu na jednu nohu. Už mě nebolí tak často záda. A protože jsem změnila jen vstávání z postele (i když si na to ještě zvykám), nepřenáším váhu na jednu nohu a chodím víc vzpřímeně, bude to asi tím. Cvičila jsem sice jen párkrát, ale mám po cvičení krásně protažené tělo a cítím se taková fresh.

Natalie M.

Nikdy bych nevěřila, že po půl roce cvičení pilates budu ráno vstávat bez bolesti zad. Jsem moc ráda, že mě neteř nasměrovala na Remedy Studio. Paní cvičitelka je profesionálka. Trpělivě a laskavě vysvětlí každý cvik a sdělí nám, na co se máme zaměřit, takže to pochopí i starší člověk jako jsem já. Škoda, že jsem nezačala dřív, mohla jsem si ušetřit hodně bolestí zad. Mohu jen doporučit, v příjemném prostředí se dobře cvičí a hlavně to pomáhá.

Marie K.

Neuvěřitelně účinné cvičení, které mi po dlouhém hledání pomáhá s bolestí beder, krční páteře i ramen. Stojí za to si každý den najít malou chvíli a spolu s Míšou poctivě a pomalu projít lekci. Když mám opravdu nedostatek času, anebo se necítím zrovna nejlíp, vyberu si lekci jen na 10 minut. A i to moc pomůže. Děkuji vám v Remedy, jsem z videí nadšená.

Hanka S.

Na online cvičení se mi líbí, že si mohu zacvičit úplně kdykoliv a vlastně i kdekoliv a vždy si vyberu, jak dlouhé cvičení chci a čemu se chci zrovna věnovat. Navíc mi Pilates hodně pomáhá s bolestmi zad, když to neflákám a zacvičím si alespoň krátce každý den, záda mě pak vůbec netrápí.

Pavlína G.

Pilates dělám asi 3 roky a jsem nadšený. Nikdy toho nechci nechat. Chodím dokonce 2x týdně, a to pracuji hodně fyzicky!
Jako studovaný fyzioterapeut oceňuji jemnost a ucelenost tohoto systému, a zejména odborný a individuální přístup Jany a Míši. Po cvičení se cítím uvolněný a odpočatý. Časté problémy s páteří, které mě provázely celý život, se mi lepší a lepší. To mě také motivuje pokračovat.

Pavel N.

Pilates hodnotím velmi kladně a jsem moc ráda, že jsem měla možnost jej poznat. Toto cvičení mi dalo mnohem víc než jen hodinu cvičení.  Mám některé cviky již v podvědomí a při každodenním fungování si uvědomuji, jak mám správně stát, dýchat nebo třeba vstát z postele. Mívala jsem bolesti zad a ty ustoupily. Hodně mne to obohatilo i psychicky, protože dělám něco pro sebe, něco pozitivního a to přetrvává i další dny. Koupila jsem si dvě pomůcky a i když se jen málokdy dostanu ke cvičení, ten krátký čas si užiju. Jsem tímto cvičením nadšená, musím říct, že mi to obohatilo život pozitivní energií.

Olga R.

Člověk se hned cítí líp, když se na Míšu podívá a ještě líp, když si zacvičí.

Marketa P.

Proč Remedy Pilates?

…obě jsme od dětství sportovkyně tělem i duší

a obě za sebou máme několik operací a s nimi spojené tělesné problémy

vnímáme inteligentní a uvědomělý pohyb jako uzdravující pro tělo i duši, jak jsme si to na sobě obě vyzkoušely

proto jsme pojmenovaly naše studio “Remedy Pilates”… v překladu to totiž znamená “lék”

je naší vášní předávat principy zdravého pohybu dál, a tak vám pomoci od bolestí

správný pohyb vás učíme integrovat i do denních činností a sportu

neustále se vzděláváme a vnášíme nejnovější poznatky do našich lekcí

naše lekce jsou pro každý věk, každou postavu, pro ženy i muže

pracujeme jak se sportovci, tak s lidmi s určitým omezením či chronickou bolestí

Partneři